Laborant/ka

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

OPIS STANOWISKA

– wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych,
– prowadzenie dokumentacji obowiązującej w laboratorium,
– prowadzenie kontroli wyrobu gotowego podczas produkcji,
– kontrola wyrobu gotowego podczas składowania i wysyłek z magazynów zew.
– prowadzenie powierzonych prac w laboratorium.

WYMAGANIA:

– wykształcenie średnie ( preferowane technikum spożywcze lub chemiczne))
– doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
– znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office
– dobra organizacja pracy, odpowiedzialność