Quality Laboratory Engineer

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i wpływają na zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w zapewnianiu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie przychodzimy do pracy z determinacją, aby kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że tak należy robić, ale również dlatego, że wierzymy, iż różnorodne perspektywy czynią naszą działalność silniejszą i bardziej innowacyjną. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej

Zadania:
·  Zapewnienie prawidłowego procesu testowego w laboratorium jakości
·  Analiza i proponowanie rozwiązań dla problemów produkcyjnych i reklamacyjnych
·  Prowadzenie testów laboratoryjnych wyrobów gotowych i komponentów w celu zapewnienia zgodności ze specyfikacją
·  Analiza wyników testów i badań – proponowanie rozwiązań w przypadku niezgodności
·  Analiza przyczyn zgłoszeń reklamacyjnych z rynku oraz problemów produkcyjnych – projektowanie testów, proponowanie rozwiązań
·  Uczestnictwo w spotkaniach projektowych, przedstawianie wyników badań, podsumowań, również w języku angielskim

Kwalifikacje:
·  Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Automatyka lub pokrewne
·  Min. 2 lata doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej na stanowisku inżynierskim
·  Wiedza techniczna w zakresie pomiarów elektrycznych oraz budowy i funkcjonowania komponentów elektronicznych
·  Znajomość specyfiki pracy w laboratorium oraz umiejętność posługiwania się narzędziami do weryfikacji pomiarowej (m.in. suwmiarka, kątomierz, głębokościomierz)
·  Umiejętność obsługi komputera (znajomość MS Excel w stopniu min. dobrym)
·  Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
·  Umiejętność szybkiej analizy i rozwiązywania problemów
·  Precyzja, dokładność
·  Umiejętność współpracy w grupie, samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej
·  Chęć poznawania nowych zagadnień i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
·  Ciekawą pracę i ambitne zadania w obszarze Laboratorium jakości w dużej firmie produkcyjnej
·  Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w szwedzkiej kulturze organizacyjnej
·  Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie
·  Możliwość rozwoju kariery oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych
·  Atrakcyjny pakiet benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do posiłków i napojów, koszyk świadczeń – LuxMed/system kafeteryjny, ubezpieczenia grupowe, sprzedaż pracownicza)

Dowiedz się więcej o nas: https://www.linkedin.com/company/electrolux/life/b7f51e94-8a46-493c-8aeb-49208e457d91