Starszy Specjalista – Koordynator Laboratorium Edukacji o Nowych Technologiach

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

poszukuje osób do pracy w Dziale Laboratoriów na stanowisku

Starszego Specjalisty

Koordynatora Laboratorium Edukacji o Nowych Technologiach

Miejsce pracy: Warszawa, Powiśle

Laboratoria Edukacyjne Kopernika to miejsce, w którym inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. To miejsce w Koperniku, w którym uczestnicy mogą doznawać emocji eksperymentowania pracując z zaawansowanym sprzętem i w warunkach, które przypominają profesjonalne laboratoria. Laboratorium Edukacji o Nowych Technologiach oficjalnie rozpocznie działalność jesienią 2024 r. Będziemy w nim oferować aktywności, które pokażą, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych i nowych rozwiązań, ale także refleksji nad ich konsekwencjami.

Obecnie poszukujemy osoby, która stanie się współtwórcą programu Laboratorium Edukacji o Nowych Technologiach.

Zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie wraz z zespołem inspirującej koncepcji programu Laboratorium Edukacji o Nowych Technologiach,
  • prowadzenie zajęć, warsztatów, działań komunikacji naukowej dla młodzieży, osób dorosłych i innych grup odbiorców w Laboratoriach Centrum Nauki Kopernik,
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych, których celem jest rozwój kompetencji dotyczących tworzenia i wykorzystywania technologii,
  • udział w pracach technicznych i organizacyjnych związanych z prowadzonymi zajęciami laboratoryjnymi (np. przygotowywanie sprzętu, materiałów zużywalnych, zapewnianie wyposażenia itd.).

Czego od Ciebie oczekujemy

  • pomysłu na to, jak pokazywać technologie i ich zastosowania: pasji w ich poznawaniu, która znajdzie ujście w pomysłach na inspirującą ofertę dla naszych odbiorców,
  • umiejętności i doświadczenia w projektowaniu aktywności dla różnych grup odbiorców: od rozbrykanych uczniów szkół podstawowych po wymagających profesjonalistów;
  • posiadania min. 5 lat doświadczenia naukowego, dydaktycznego lub w zakresie komunikacji naukowej,
  • wykształcenia wyższego, które wiąże się z rozwojem i stosowaniem technologii,
  • odpowiedzialności i terminowości,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • elastyczne godziny pracy w tygodniu i w weekendy zgodnie z grafikiem planowanym z wyprzedzeniem (równoważny czas pracy) lub praca w systemie zadaniowym,
  • ciekawe wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity pracownicze (m.in. dofinansowanie nauki języka obcego, ZFŚS, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, Legimi, kafeteria benefitowa).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 07.03.2024 r.

X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij