Aparatowy Podczyszczalni Ścieków

Nr ref.:APS/OW/2024

Brzeg Dolny

Twój profil

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i zaangażowanie.

Twoje zadania

  • Samodzielna obsługa instalacji zgodnie z dokumentacją wydziałową oraz wytycznymi przełożonych
  • Obsługa przepompowni ścieków, flotatora, instalacji dozowania koagulantu, środka redukującego pianę, instalacji do schładzania ścieków
  • Czyszczenie koszy, obsługa wciągników, montaż i demontaż pomp ściekowych i armatury,
  • Drobne prace porządkowe,
  • Współpraca z wewnętrznymi służbami utrzymania ruchu,
  • Raportowanie prac,
  • Dostarczanie próbek technologicznych do zakładowego laboratorium.

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą)
  • Wdrożenie w procesy technologiczne przez doświadczonego pracownika,
  • Stałe godziny pracy – zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),
  • Szkolenia stanowiskowe i uprawnienia  (płatne w 100% przez Pracodawcę),
  • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS)
  • Ubezpieczenie grupowego w PZU na preferencyjnych warunkach,
  • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS),
  • Własne boisko i siłownia na terenie firmy.
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.