Specjalista ds. analiz Pracownia Mikrobiologii Gdynia

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych, w tym: przygotowanie próbek do badania, posiewy, przesiewy, archiwizacja próbek
  • Przygotowanie i bieżąca konserwacja urządzeń (w tym obsługa autoklawu)
  • Przygotowywanie materiałów do badania, w tym podłóż mikrobiologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym Systemem Jakości, obsługa LIMS
  • Zgłaszanie zidentyfikowanych odstępstw od systemu zarządzania lub/i od procedur realizacji działalności laboratoryjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki biologiczne
  • Staż pracy: minimum 1 rok w laboratorium mikrobiologicznym
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy w zespole i według wyznaczonego standardu
  • Dokładność i sumienność
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • System poleceń
  • Dostęp do platformy Kafeteryjnej MyBenefit
  • Wewnętrzne szkolenia