Specjalista ds. Badań Niszczących i Nieniszczących w Laboratorium Kontroli Technicznej

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Miejsce pracy: Police

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola prac spawalniczych,
  • wybór odpowiedniej techniki badań nieniszczących,
  • samodzielne wykonywanie badań NDT oraz analiza wyniku,
  • sporządzanie protokołów po wykonaniu badań,
  • nadzór i kontrola nad sprzętem i wyposażeniem laboratoryjnym,
  • praca z rysunkiem technicznym.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne – minimum średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w naprawianiu urządzeń metodą spawania lub prefabrykacji – mile widziane,
  • znajomość technik badań nieniszczących,
  • umiejętność przeprowadzania badań nieniszczących wybranymi metodami badawczymi,
  • znajomość norm badawczych i procedur, mile widziane posiadanie kwalifikacji (VT, PT, MT, UT, RT),
  • doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym,
  • znajomość MS Office (przede wszystkim Word i Excel),
  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • sprawność fizyczna niezbędna do pracy w terenie,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
  • umowę o pracę, w Spółce istniejącej na rynku kilkadziesiąt lat,
  • premie kwartalne, nagrody roczne,
  • pakiet świadczeń socjalnych obowiązujący w Spółce,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika z opcją rozszerzenia na członków rodziny,
  • pakiet dentystyczny,
  • pracowniczy program emerytalny, który w całości opłaca pracodawca,
  • wczasy pod gruszą,
  • wsparcie zespołu we wdrożeniu do pracy,
  • dodatkowe 10 dni wolnych od pracy, poza standardowym urlopem wypoczynkowym,
  • praca w systemie I-zmianowym.

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.