Technik ds. Badań i Rozwoju

Świadczenia

Na podstawie pełnego opisu stanowiska
  • Bony i paczki świąteczne

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium, związanych z realizacją projektów
  • przygotowywanie i prowadzenie polimeryzacji (polimeryzacje anionowe) oraz innych prac laboratoryjnych
  • współpraca z Kierownikiem Zespołu oraz Specjalistami podczas realizacji projektów
  • obsługa i nadzór sprzętu laboratoryjnego
  • prowadzenie prób w skali laboratoryjnej, półtechnicznej oraz w skali technicznej podczas realizacji projektu w ścisłej koordynacji z Kierownikiem Działu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem nad próbkami zarówno dostarczanymi do laboratorium jak również wysyłanymi
  • przygotowanie aparatury do przeglądów i remontów oraz informowanie przełożonego o konieczności wykonania przeglądów, remontów i napraw

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (profil chemiczny)
  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej o charakterze badawczym / kontrola jakości
  • mile widziane doświadczenie w pracy na instalacji produkcyjnej
  • umiejętność interpretacji wyników badań i wyciągania wniosków
  • znajomość technik laboratoryjnych
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • umiejętność prezentowania i raportowania wyników
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • cierpliwość, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi
  • ciekawe projekty do zrealizowania
  • nowe wyzwania i zadania
  • możliwość budowania swoich kompetencji
  • swobodny przepływ wiedzy
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • udział w szkoleniach
  • miejsce parkingowe
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?