Specjalista ds. kontroli i zapewnienia jakości

Błonie, Warszawa (okolice) / Mazowieckie

Świadczenia

Na podstawie pełnego opisu stanowiska
  • Możliwość awansu
  • Pakiety i karty sportowe
  • Ubezpieczenie na życie

Zakres zadań
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • weryfikację zgodności funkcjonowania systemu z wdrożonymi standardami BRC, IFS oraz udział w przygotowywaniu instrukcji, procedur, formularzy związanych z utrzymaniem systemów zarządzania jakością
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, miesięcznych i dziennych inspekcji oraz raportowanie wyników
  • uczestniczenie w audytach zewnętrznych drugiej i trzeciej strony oraz organów kontrolnych
  • rozpatrywanie reklamacji klientowskich
  • zlecanie badań do zewnętrznego laboratorium akredytowanego, analiza wyników, prowadzenie analiz trendów
  • prowadzenie nadzoru nad usługodawcami
  • planowanie i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu standardów jakościowych
  • prowadzenie nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • prowadzenie, dokumentowanie i monitorowanie niezgodności
Nasze oczekiwania
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, biotechnologii lub pokrewne
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością
  • znajomość przepisów prawa żywnościowego, HACCP, wymagań systemów BRC, IFS
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min.B1)
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i zaangażowanie
Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Dobre warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Pakiet świadczeń medycznych VIP
Ubezpieczenie na życie
Bony okazjonalne
Dofinansowanie karty multisport
Wdrożenie pod opieką zespołu
Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
Profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę oraz wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
Wysokie standardy BHP, odzież robocza