Metrolog

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca w laboratorium pomiarowym długości i kąta,
  • obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych, mikroskopu, profilometru, wysokościomierza, konturografu, formtestera i podstawowych narzędzi kontrolno- pomiarowych (suwmiarka, mikrometr itp.),
  • rzetelne wykonywanie pomiarów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • nadzór nad poprawnością działania układów kontrolno-pomiarowych,
  • analiza i raportowanie otrzymanych wyników,
  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • sumienność, terminowość, dokładność,
  • dobra organizacja i wysoka kultura pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość na pracę 3-zmianową w systemie 4 brygadowym

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, karty multisportowe,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),
  • możliwość zdobycia tytułu “Pracownika miesiąca”,
  • nagrody za usprawnienia procesu pracy oraz za skuteczne polecenie kandydata do pracy,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,
  • duży, bezpłatny parking;
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Aplikacje z dopiskiem “Metrolog” prosimy przesyłać na adres mailowy kadry@lumel.com.pl lub adres pocztowy: Lumel Alucast Sp. z o.o., Dział Zarządzania Personelem, ul. Słubicka 1, 65-127 Zielona Góra.

Administratorem Danych Osobowych są: Lumel S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Słubickiej 4 oraz Lumel Alucast Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul.Słubickiej 1. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lumel Alucast Sp. z o.o oraz Lumel S.A. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”. Informujemy, że załączenie zdjęcia w CV nie jest przez nas wymagane. Jego załączenie będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie w procesie rekrutacji.

X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij