Laborant

LABORANT

Miejsce pracy: Nasławice/Sobótka

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie recept na mieszanki MMA
  • przygotowywanie recept roboczych do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych
  • pobieranie próbek materiałów do budowy dróg
  • wykonywanie badań materiałów budowlanych i warstw nawierzchni dróg w terenie
  • wykonywanie badań kruszyw i mieszanek mineralno – asfaltowych stacjonarnie w Laboratorium
  • kontrola częstotliwości badań materiałów i warstw nawierzchni wraz z analizą i interpretacją wyników
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • przekazywanie informacji o wynikach do Kierownika Laboratorium
  • współpraca wewnętrzna z kierownictwem budów
  • kontrola sprzętu laboratoryjnego, dbanie o stan techniczny sprzętu

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – budownictwo drogowe, ogólne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość materiałów drogowych
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • podstawowa znajomość norm i umiejętność ich interpretacji
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • dyspozycyjność

To oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • nagrodę roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • naukę języków obcych
  • dodatek świąteczny
  • dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU ?