Chemik Analityk

Lokalizacja: Krakow, PL, 31-527

Firma: Teva Pharmaceuticals

Informacje o firmie

Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi pracownicy. Nasze zespoły na całym świecie każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają leki dla blisko 200 milionów pacjentów. W Polsce Teva należy do liderów rynku farmaceutycznego, zapewniając dostęp do leków we wszystkich najważniejszych obszarach terapeutycznych takich jak kardiologia, diabetologia, pulmonologia, onkologia czy leczenie bólu. W Teva staramy się zapewnić środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się zmotywowani, wiedząc jak cenny wkład wnoszą w pomoc innym ludziom.Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój, poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.
Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju wewnątrz firmy!

Dział jakości

Nasze zaangażowanie w jakość we wszystkim, co robimy, jest bezkompromisowe i obejmuje każdy etap rozwoju produkcji i marketingu naszych leków: od dostawy materiałów po produkcję i zatwierdzenie. Nasze najnowocześniejsze zakłady produkcyjne zostały zatwierdzone przez FDA dla 26 naszych fabryk i EMA dla 31 naszych fabryk.
Czy jesteś wyjątkowym naukowcem lub inżynierem, który chce współpracować z liderami branży, światowymi rynkami i technologiami, które rozbudzą Twoją pasję? Czy jesteś gotowy na naszą misję stania się światowym liderem w dziedzinie leków generycznych i biofarmaceutyków, poprawiając jakość życia pacjentów? Globalna jakość Teva powinna być Twoją następną stacją!

Zakres obowiązków

wykonywanie analiz chemicznych  materiałów wyjściowych i produktów gotowych
walidacja i transfery metod analitycznych oraz dokumentowanie wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi  wymaganiami
przygotowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej wg obowiązujących procedur
obsługa i nadzór sprzętu laboratoryjnego
współodpowiedzialność za stan wyposażenia laboratoryjnego
bieżąca aktualizacja dokumentacji
udział w projektach/zadaniach związanych z usprawnieniami procesu

Twój profil

wykształcenie wyższe na kierunku chemicznym (lub pokrewne)
znajomość zasad pracy w laboratorium GLP, praktyczna znajomość będzie dodatkowym atutem
znajomość technik analitycznych GC, HPLC, spektrofotometrii będzie dodatkowym atutem
znajomość oprogramowania MS Office
dobra organizacji pracy
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność

Dlaczego Teva

pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
możliwość rozwoju zawodowego
pracę z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu w gronie specjalistów
atrakcyjne warunki zatrudnienia
bogaty pakiet benefitów
Funkcja
Quality
Podfunkcja
Manufacturing Quality Control

Weryfikacja przed zatrudnieniem

Wszystkie oferty pracy w Teva Polska są poprzedzone tzw. weryfikacją Kandydatów. W przypadku wszystkich Kandydatek i Kandydatów, którzy przeszli do ostatniego etapu rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja przekazanych w procesie rekrutacyjnym danych, o ile uzna się to za konieczne. Bardziej szczegółowe informacje Kandydaci otrzymają przed rozpoczęciem procesu weryfikacji.

Funkcja

Quality

Podfunkcja

Jesteś pracownikiem TEVA?

Jesteś pracownikiem TEVA? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem TEVA, prosimy o aplikowanie za pośrednictwem wewnętrznej strony poświęconej karierze zawodowej, dostępnej w Employee Central. W ten sposób Twoja aplikacja będzie traktowana priorytetowo. Będziesz mogł również zobaczyć stanowiska, które są dostępne wyłącznie dla pracowników TEVA. Użyj poniższego linku, aby wyszukać dostępne stanowiska oraz zaaplikować: Internal Career Site

*Wewnętrzna strona poświecona karierze jest również dostępna poprzez sieć domową. Jeśli masz problemy z dostępem do konta EC, skontaktuj sie z lokalnym działem HR/IT.

Zaangażowanie Teva Pharmaceuticals w równe szanse

Teva Pharmaceuticals angażuje się w zapewnienie równych szans zatrudnienia. Globalna Polityka Teva gwarantuje równe szanse zatrudnienia bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, niepełnosprawność, ciążę, stan zdrowia, orientację seksualną, tożsamość i identyfikację płciową, pochodzenie, narodowość i pochodzenie etniczne lub jakikolwiek inny prawnie uznany status uprawniony do ochrony zgodnie z obowiązującymi przepisami.

X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij