Specjalista ds. chemii analitycznej

INSTYTUT

Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego

POZIOM

młodszy specjalista (junior), specjalista (regular)

DATA WYGAŚNIĘCIA OFERTY

2024-01-19

WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE

• wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany kierunek chemia

MILE WIDZIANE

• umiejętność pracy w laboratorium
• znajomość systemu DPL

OPIS STANOWISKA

NAZWA INSTYTUTU

OPIS INSTYTUTU

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego prowadzi badania naukowe, prace rozwojowe i wdrożeniowe dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, zbrojeniowego i górnictwa. Opracowujemy technologie wytwarzania substancji biologicznie czynnych form użytkowych środków ochrony roślin, produktów biobójczych i leków weterynaryjnych jak również technologii wytwarzania wyrobów zawierających materiały wybuchowe z ich zastosowaniem. Realizujemy kompleksowe prace w zakresie bezpieczeństwa środowiskowego i procesowego w przemyśle chemicznym. Posiadamy akredytowane laboratoria badawcze.

CODZIENNE ZADANIA

• przygotowywanie próbek do analizy, roztworów i odczynników
• samodzielna obsługa drobnego sprzętu laboratoryjnego
• praca w systemie DPL
• udział i prowadzenie eksperymentów zgodnie z wytycznymi OECD, SANTE oraz obowiązującymi procedurami

BENEFITY

• zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• dobrą atmosferę pracy
• fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny
• ruchomy czas pracy