Laborant

CBJ sp. z o.o.
Centrum Badań Jakości jest jednym z największych laboratoriów badawczych w kraju, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.
Oddział: CBJ sp. z o.o., Wydział Kontroli Jakości – Dział Laboratorium Analiz Wód i Ścieków Technologicznych
Poszukujemy osoby na stanowisko:
LABORANT
Miejsce pracy: Głogów

Twój zakres obowiązków:

  • Znajomość stosowanych metod analitycznych.
  • Pobieranie próbek do badań w lokalizacjach wyznaczonych przez przełożonego
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i przygotowanie próbek do badań i/lub pomiarów oraz archiwizowanie tam, gdzie jest to wymagane.
  • Przygotowanie próbek do analiz (odważanie, mineralizacja próbek w układzie otwartym i zamkniętym).
  • Wykonywanie analiz wagowych, miareczkowych, spektrofotometrycznych, spektrometrycznych.
  • Bieżące sprawdzanie stosowanego wyposażenia pomiarowego i pomocniczego oraz odczynników stosowanych do badań.
  • Sporządzanie starannych i jednoznacznych zapisów z wykonywanych badań i innych czynności z tym związanych.
  • Dbanie o jednoznaczną identyfikację próbek przyjętych do badań i/lub pomiarów.
  • Rzetelne i terminowe wykonywanie badań i/lub pomiarów zgodnie z obowiązującymi metodami badawczymi na stanowisku pracy oraz obowiązującymi instrukcjami operacyjnymi.
  • Używanie i przechowywanie tylko ważnych wzorców i/lub materiałów odniesienia oraz odczynników stosowanych do badań w celu zapewnienia ich wiarygodności.
  • Prowadzenie wewnętrznego systemu kontroli wykonywanych badań i/lub pomiarów poprzez analizowanie prób wzorcowych i/lub kontrolnych w celu zapewnienia wiarygodności wyników i zapobieganiu błędom.
  • Uczestniczenie w prowadzeniu walidacji nowych i stosowanych metod badawczych oraz ich dokumentowaniu odpowiednimi zapisami.
  • OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
  • Dodatkowe wynagrodzenie m.in.: nagrodę tzw. „14 pensję”; nagrodę z okazji Dnia Spółki.
  • Abonamentową opiekę medyczną.
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie – średnie o kierunku chemia lub pokrewne; wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Teoretyczna znajomość zagadnień związanych z analizą chemiczną i instrumentalną
  • Praca w systemie trzyzmianowym, również w soboty, niedziele i święta
Mile widziane:

  • Skrupulatność
  • Rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Ogólna znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025 i PN-ISO 9001 – dodatkowym atutem
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,
wybierz przycisk “Aplikuj” i wypełnij formularz do dnia 31.01.2024

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 12.02.2024 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.
X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij