Laborant

TENSLAB Sp. z o.o.
Laborant
Miejsce pracy: Gdynia
Region: pomorskie
Obowiązki:
• praca z normami i przepisami towarzystw klasyfikacyjnych (m.in.: PRS, LR, DNV, RINA i BV) w
zakresie badania wyrobów hutniczych i złączy spawanych (w tym do kwalifikowania
technologii spawania i egzaminowania spawaczy),
• wykonywanie badań niszczących zgodnie z obowiązującymi normami i standardami,
• sporządzanie dokumentacji wyników badań oraz zleceń,
• kontakt ze zleceniodawcami oraz organizacjami zewnętrznymi.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji
technicznej,
• znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
• znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
• dyspozycyjność,
• odpowiedzialność,
• dobra organizacja pracy,
• rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
• mile widziana znajomość tematów związanych z materiałoznawstwem i spawalnictwem,
• mile widziany certyfikat VT1+2.
Oferujemy:
• możliwość rozwoju w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• różnorodny zakres zadań na stanowisku,
• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoba kontaktowa:
Damian Hinc
e-mail: damian.hinc@tenslab.pl

X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij