Laborant

Świadczenia

Na podstawie pełnego opisu stanowiska
Darmowe napoje
Darmowy parking
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej,
  • pobieranie oraz badanie mieszanki betonowej, betonu oraz kruszyw,
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (prasa wytrzymałościowa, wstrząsarka do kruszyw),
  • udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie/techniczne: mile widziane – uczeń/student kierunku budowlanego, chemicznego lub inżynierii materiałowej,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność,
  • zdolność organizacji pracy w realizacji powierzonych zadań,
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich umiejętności.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,
  • możliwość rozwoju osobistego, zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.