Kontroler Środowiska

Opis stanowiska

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę stałą

Świadczenia

Na podstawie pełnego opisu stanowiska
Pakiety i karty sportowe
Pracowniczy program emerytalny
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie

Pełny opis stanowiska

CBJ sp. z o.o.
Centrum Badań Jakości jest jednym z największych laboratoriów badawczych w kraju, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.
Oddział: CBJ sp. z o.o., Wydział Badań Jakości – Dział Laboratorium Badań Emisji Zanieczyszczeń
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Polkowice

Twój zakres obowiązków:

  • Pobieranie, przygotowanie i transport próbek do badań.
  • Wykonywanie pomiarów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, procedurami i normami.
  • Prowadzenie pomiarów kontrolnych emisji i imisji zanieczyszczeń do środowiska.
  • Sporządzanie starannych zapisów z wykonywanych pomiarów oraz sporządzanie sprawozdań z badań.
  • Uczestniczenie w walidacji metod pomiarów emisji oraz szacowanie budżetów niepewności.
  • OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
  • Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in.: świadczenia wypoczynkowego, pomocy szkolnych, dopłat do kolonii i obozów dla dzieci, karty Multisport lub Medicover.
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
  • Dodatkowe wynagrodzenie m.in.: nagrodę tzw. „14 pensję”; nagrodę z okazji Dnia Spółki.
  • Abonamentową opiekę medyczną.
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie – średnie ochrona środowiska, technologia chemiczna lub inne techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu obliczeń statystycznych
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska
  • Niezbędne prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

  • Zdolność do prowadzenia pomiarów/ badań na wysokości ( powyżej 3 m) w trudnych warunkach, w tym umiejętność stosowania środków ochrony indywidualnej
  • Predyspozycje do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • język angielski na poziomie A2
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,
wybierz przycisk “Aplikuj” i wypełnij formularz do dnia 25.08.2022

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 05.09.2022 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.