Inżynier R&D

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych. Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność. Nasza praca posiada strategiczny potencjał dla funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu, co stwarza wobec nas wymóg ciągłego rozwoju.Zapraszamy do naszego Zespołu jeżeli w pracy oczekujesz: wyzwań zawodowych, ciekawych projektów, innowacyjności.

Miejsce pracy: Mielec, Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś częścią zespołu badawczo-rozwojowego i kierujesz rozwojem mechatronicznych modułów procesowych proszków/cieczy, a także zautomatyzowanych systemów obsługi,
  • Współpracujesz z zespołem badawczo-rozwojowym nad koncepcjami nowych produktów i aktywnie uczestniczysz w procesie tworzenia pomysłów,
  • Przekształcasz koncepcje w produkty, zaczynając od modelowania CAD,
  • Zmniejszasz ryzyko krytycznych aspektów, drukując prototypy 3D i testując je w rzeczywistych warunkach,
  • Ściśle współpracujesz z inżynierem oprogramowania ds. badań i rozwoju w zakresie automatyzacji i sterowania,
  • Dostarczasz dane wejściowe i dokumenty wewnętrznym i zewnętrznym usługodawcom, a także dostawcom,
  • Prowadzisz rozmowy bezpośrednio z klientami na temat rozwijanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne,
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • angielski na dobrym poziomie – warunek konieczny, ponieważ jesteśmy międzynarodowym Zespołem,
  • zaawansowana znajomość oprogramowania CAD,
  • samodzielność,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium.

To oferujemy

  • pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów w Polsce i za granicą,
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość pracy w Mielcu lub Rzeszowie,
  • możliwość pracy zdalnej okazjonalnej,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • przyjazne środowisko pracy, ponieważ tworzymy zgrany Zespół,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • program prywatnej opieki medycznej,
  • 45 minut przerwy wliczone w 8h czas pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • premia kwartalna frekwencyjna,
  • imprezy integracyjne

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest DEC Poland Tekpro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mielcu, ul. Korczaka 37, 39-300 Mielec, KRS: 0000275829, REGON: 8172041147, NIP: 180203226, dane kontaktowe: tekpro@dec-group.pl.

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 3 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji.

Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z  obowiązującymi przepisami.