Stażysta/ka w Sekcji Laboratorium R&D w obszarze badań funkcjonalnych

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki BoschSiemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjomtechnologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania

  • Badania urządzeń gospodarstwa domowego;
  • Generowanie raportów z testów;
  • Organizacja identyfikacji próbek do testów;
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z przepływem próbek do badań;
  • Dostarczanie i przygotowanie próbek do testów (na miejsce i na czas);
  • Proponowanie rozwiązań optymalizujących nadzór nad próbkami;
  • Wspieranie prac mających na celu utrzymanie standardu 5S.
Oczekiwany profil

  • Aktualny status studenta (rok 3-4) – warunek konieczny;
  • Preferowane kierunki studiów: logistyka, zarządzanie produkcją;
  • Dostępność przez min 24h / tydzień;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Postawa zorientowana na cel;
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • Wysoka motywacja i elastyczność;
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Umiejętności manualne;
  • Praktyczna znajomość zagadnień logistycznych.

Oferujemy

  • Płatny staż w Zespole Laboratorium;
  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez pracowników działu;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy;
  • Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach;
  • Elastyczne godziny pracy.
O nas
Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Informujemy, że w zależności od sytuacji administratorem Państwa danych osobowych jest jeden z następujących podmiotów:
1. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w Centrali BSH w Warszawie,
2. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Oddział Produkcji Dużego Sprzętu AGD (MDA) w Łodzi – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale w lokalizacji w Łodzi lub Wrocławiu,
3. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale.
Każdy z tych podmiotów jest określany poniżej jako „BSH”. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na poniższych zasadach.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: www.bshdaneosobowe.pl