Starszy specjalista działu zapewnienia jakości

Lisner to godny zaufania pracodawca i jednocześnie niekwestionowany lider wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie. Takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości, zadowolenie naszych klientów a dla nas – pracowników – satysfakcję z pracy.   WSZYSCY ZA STER! Dołącz do naszego zespołu jako:

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Tworzenie i aktualizacja specyfikacji klienta marki własnej dla gotowych produktów wytwarzanych przez wszystkie zakłady produkcyjne Lisner
  • Przegląd umów i kontraktów z klientami w zakresie wymagań dotyczących jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Opracowywanie specyfikacji produktów wytwarzanych na zlecenie firmy
  • Nadzór nad Pest Control
  • Projektowanie i przeprowadzanie analiz sensorycznych żywności – Lider zespołu sensorycznego
  • Nadzór nad programem zarządzania alergenami w zakładzie
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny dla pracowników
  • Udział w dodatkowych projektach pro-jakościowych

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności: towaroznawstwo, zarządzanie jakością, technologia żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży spożywczej na podobnym stanowisku: minimum 2 lata – warunek konieczny
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności: BRC, IFS, lub analogiczne – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Znajomość systemu SAP oraz doświadczenie w wykonywaniu analiz będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co oferujemy?

  • SPRAWCZOŚĆ – wdrażamy w życie nasze pomysły i możemy obserwować jak decyzje przez nas podjęte przekładają się na realne zmiany

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ – darzymy siebie zaufaniem i każdy bierze odpowiedzialność za swoją pracę

  • ZMIENNOŚĆ – jesteśmy firmą, w której dużo się dzieje i nie sposób się u nas nudzić

  • ZRÓŻNICOWANIE – pracujemy w wielokulturowych zespołach

  • WSPÓŁPRACA – gramy do jednej bramki tworząc zgrany zespół

  • Szereg benefitów: opieka medyczna LuxMed, karta sportowa, możliwość nauki języków obcych, premie świąteczne, możliwość rozwoju w ramach szkoleń, praca hybrydowa, elastyczny czas pracy

Benefity

najlepsze korzyści

Atrakcyjny system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty sportowej

Dodatkowe świadczenia świąteczne