Pracownik terenowy laboratorium

Miejsce pracy: Koszalin / Niekłonice

Twój zakres obowiązków:

  • pobieranie próbek materiałów do budowy dróg
  • wykonywanie badań materiałów budowlanych i warstw nawierzchni dróg w terenie
  • wykonywanie badań kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych stacjonarnie w Laboratorium
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • przekazywanie informacji o wynikach do Kierownika Laboratorium
  • współpraca wewnętrzna z kierownictwem budów
  • kontrola sprzętu laboratoryjnego, dbanie o stan techniczny sprzętu

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe – budownictwo lub ogólne
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość materiałów drogowych
  • obsługa komputera ( MS Office )
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność
  • obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • umiejętność interpretacji norm i procedur badawczych
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • dobra komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność

To oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • nagrodę roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • naukę języków obcych
  • dodatek świąteczny
  • dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU ?