Płatna Praktyka na Instalacjach Produkcyjnych (Rafineria i Petrochemia)​

Miejsce pracy: Płock
Nr ref.: PP2024_PPZ

Data zakończenia publikacji: 05.06.2024

Miejsce odbywania praktyki: Zakład Produkcyjny w Płocku

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji produkcji paliw i petrochemikaliów
  • Zapoznanie się ze stosowanymi w zakładzie technologiami, ich historią, teraźniejszością i perspektywą rozwoju
  • Zapoznanie się obsługą maszyn, aparatów i urządzeń oraz systemami zarządzania nimi
  • Zapoznanie się z zasadami bezpiecznego prowadzenia procesów technologicznych
  • Udział w procesie kontroli jakości strumieni technologicznych i produktów sprzedawanych klientom
  • Rejestrowanie parametrów procesu technologicznego, automatyczne i ręczne oraz dalsze życie gromadzonych danych
  • Kontrola operacyjna i końcowa ciągu technologicznego

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat, preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, automatyka, mechanika przemysłowa, inżynieria środowiska, inżynieria chemiczna, inżynieria przemysłowa lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Gotowość i dyspozycyjność do kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyki

To oferujemy

  • 3 miesięczną płatną praktykę
  • Dedykowanego, indywidualnego opiekuna praktyki
  • Możliwość obserwacji funkcjonowania istniejących oraz nowobudowanych instalacji produkcyjnych na terenie Zakładu Produkcyjnego w Płocku
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy nt. realizacji procesów technologicznych – zarówno petrochemicznych jak i rafineryjnych oraz obsługi nowoczesnych maszyn, aparatów i urządzeń
  • Możliwość bieżącej współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie, w szczególności z kadrą inżynierską
  • Możliwość stałej współpracy po zakończeniu praktyki

Benefity

  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedza ekspercka
  • udział w innowacyjnych projektach