Młodszy laborant-próbobiorca

LOTOS – Gdańsk, pomorskie

LOTOS Lab Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie analiz laboratoryjnych produktów naftowych, wód i ścieków oraz środowiska pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • pobieranie próbek wody, paliw, olejów i asfaltów ze zbiorników magazynowych na terenie Grupy Kapitałowej ORLEN
  • obsługa sprzętu analitycznego i aparatury laboratoryjnej stosowanej w Laboratorium
  • wykonywanie analiz zgodnie z normami lub instrukcjami wykonawczymi według aktualnych grafików i zleceń w Laboratorium
  • podział pracy: 90% pobieranie próbek, 10% analizy

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie min. średnie techniczne chemia lub kierunki pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym
  • zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • gotowość do pracy w trybie pracy 3 zmianowej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    • szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    • możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport, zniżki na stacjach paliw ORLEN
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.

Zamknij