Laborant

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowana specjalność związana z metrologią lub zdobyte kursy doszkalające w tym zakresie)
  • Doświadczenie w nadzorze nad wyposażeniem pomiarowym (mile widziane)
  • Umiejętność obsługi oraz znajomość zasad działania wyposażenia pomiarowego
  • Dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Podstawowa znajomość badań niszczących będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Obowiązki:

  • Nadzór nad wyposażeniem badawczym i kontrolno-pomiarowym w aplikacji NEOGAGE
  • Sprawdzanie narządzi pomiarowych długości i kąta w zakresie spełniania wymagań metrologicznych (np. suwmiarki, mikrometry, czujniki zegarowe, przymiary, cirkometry, spoinomierze, kątomierze, wzorce grubości i inne) oraz wystawianie świadectw sprawdzenia
  • Dokonywanie drobnych napraw i regulacji narzędzi pomiarowych długości i kąta
  • Przeprowadzanie wybranych badań niszczących
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz procedur obowiązujących w Laboratorium

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: kariera@ferrum.com.pl(link sends e-mail)

W temacie wiadomości kandydat powinien wskazać nazwę stanowiska, na które aplikuje.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny w sprawach rekrutacji: 32 730 44 04, 32 730 44 35.