Laborant

Forma zatrudnienia
Pełny etat

Pełny opis stanowiska

Obowiązki

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań wg obowiązujących procedur (przepisów)
  • wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi procedurami (przepisami)
  • dbałość o sprzęt i jego utrzymywanie w należytym stanie technicznym
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • opracowywanie sprawozdań z badań do sprawdzenia osobie autoryzującej
  • właściwe zgodne z systemem zarządzania prowadzenie badań i dokumentacji
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w zakresie stanowiska

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane technikum drogowe, budowlane lub geodezyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B, ew. B+E
  • doświadczenie w branży drogowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: # zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę # możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych # możliwości rozwoju zawodowego # dobrą atmosferę w pracy i otwartość

Kontakt

Monika Kuczyńska
Parzniewska 8
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 738 22 10
www.tpaqi.com