Kierownik Kontroli Jakości

miejsce pracy: Swarzędz, Poznań, Leszno, Konin, Gniezno

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i organizacja pracy oraz wytyczanie celów podległym współpracownikom,
  • monitorowanie i rozliczanie realizacji zadań,
  • prowadzenie oraz udział w projektach udoskonalających procesy jakościowe,
  • kontakt i współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie transferów metod analitycznych oraz rozwiązywania problemów analitycznych,
  • utrzymywanie standardów Dobrej Praktyki Laboratoryjnej.

NASZE WYMAGANIA:

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym/seniorskim/kierowniczym w laboratorium z zezwoleniem na wytwarzanie,
  • znajomość technik laboratoryjnych w branży farmaceutycznej, np. Empower, Open Lab,
  • doświadczenie w interpretacji wymagań farmakopealnych i stosowania ich w codziennej pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność wyznaczania celów i ich egzekwowanie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane,
  • zdolność wywierania wpływu,
  • nastawienie na współpracę w zespole.

TO OFERUJEMY:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się w firmie z branży farmaceutycznej,
  • udział w innowacyjnych projektach z klientami zagranicznymi oraz lokalnymi,
  • pracę w profesjonalnym zespole, który jest nastawiony na współpracę,
  • system premiowy oraz pakiet benefitów.

MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia świąteczne
  • Opieka zdrowotna
  • Apteline Profit