Analityk w Pracowni Zbożowej

Świadczenia

Na podstawie pełnego opisu stanowiska
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pakiety i karty sportowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • System kafeteryjny
  • Ubezpieczenie na życie

Pełny opis stanowiska

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym
  • Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (towaroznawstwa, chemia, rolnictwo, biotechnologia oraz kierunki pokrewne)
  • Gotowość do pracy 3- zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność wykonywanej pracy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • ZFŚS (dofinansowanie do wczasów)
  • Platformę Kafeteryjną MyBenefit
  • System Poleceń Pracowniczych
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego praktycznego doświadczenia zawodowego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • System poleceń
  • Dostęp do platformy Kafeteryjnej MyBenefit
  • Wewnętrzne szkolenia