Analityk Laboratorium

(Pion Laboratorium/ Laboratorium „Wieliszew”)

Miejsce pracy: ul. 600-lecia 20, Wieliszew

Nr ref.: 150/2023

Umowa na zastępstwo

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • pobieranie próbek i wykonywanie badań fizykochemicznych terenowych zgodnie z nadanymi upoważnieniami
  • udział w weryfikacjach / walidacjach określonych badań oraz monitorowanie ważności wyników zgodnie z określonym programem monitorowania ważności wyników i reagowanie w przypadku niekorzystnych trendów
  • udział w przygotowaniu procedur badawczych i instrukcji w swoim obszarze działania oraz udział we wdrażaniu nowych metodyk badawczych
  • udział w utrzymywaniu oraz ciągłym doskonaleniu skuteczności systemu zarządzania zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i ZSZ, w tym zgłaszanie odstępstw, prac niezgodnych z wymaganiami, dostrzeżonych niezgodności, inicjowanie działań doskonalących oraz prowadzenie i nadzorowanie działań korygujących
  • udział w porównaniach międzylaboratoryjnych i badaniach biegłości
  • udział w przygotowywaniu planów dostaw usług, materiałów eksploatacyjnych i środków trwałych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe w zakresie chemicznym lub pokrewnym
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone zadania, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MsOffice pozwalająca na tworzenie dokumentów i zestawień
  • znajomość analityki chemicznej i obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość normy ISO 17025 oraz doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku