Targi Cleanzone 2024 coraz bliżej
red. / inf. pras.
Międzynarodowe targi Cleanzone 2024 w dniach 25 i 26 września zgromadzą światową branżę pomieszczeń czystych we Frankfurcie nad Menem. Innowacji techniczne, efektywność energetyczna i metodyka uczenia się przez całe życie będą głównymi tematami wydarzenia. Zgodnie z zapowiedziami, obecni będą wiodący dostawcy z całego świata i ze wszystkich obszarów technologii pomieszczeń czystych. Towarzysząca targom konferencja oferuje atrakcyjny i bogaty w informacje program podczas obu dni targowych, przyczyniając się tym samym do transferu wiedzy pomiędzy dostawcami, użytkownikami oraz ekspertami.
Żródło: Messe Frankfurt
Społeczność pomieszczeń czystych oczekuje wydarzenia, które poświęcone będą przede wszystkim pomieszczeniom czystym i technologii czystości, higieny i kontroli zanieczyszczeń. Targi odbędą się 25 i 26 września we Frankfurcie nad Menem. Organizatorzy przewidują, że wystawcy z około 15 krajów zaprezentują swoje innowacje międzynarodowej publiczności, w tym około jedna trzecia wystawców to nowi goście. Oprócz znanych dostawców, tym razem obecne będą także liczne start-upy, m.in. z dziedzin pomiaru cząstek, cyfryzacji i kwalifikacji. Wyszukiwarka wystawców Cleanzone 2024 będzie dostępna na stronie internetowej od 3 lipca 2024 r.
Targom towarzyszyć będzie również konferencja Cleanzone, która po raz kolejny zaprezentuje wizje przyszłości i nawiąże do aktualnych trendów branżowych. Efektywność energetyczna, nowe koncepcje pomieszczeń czystych i cyfryzacja – te tematy napędzają obecnie rozwój technologii pomieszczeń czystych. Pomieszczenia czyste są wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko skażenia cząstkami stałymi. Nowe regulacje prawne wymagają znacznie większej automatyzacji oraz większych wymagań w zakresie ochrony produktu i osób. Konferencja Cleanzone poruszy wszystkie te tematy.
Żródło: Messe Frankfurt
Pierwszy dzień konferencji zorganizowany zostanie przez Targi Frankfurt wspólnie z Vogel Communication Group. W swoim przemówieniu programowym Gernot Dittel z Dittel Engineering nakreśli, czego branża pomieszczeń czystych może się nauczyć z badań kosmicznych. Hans Eder z ZETA GmbH zademonstruje potencjał redukcji kosztów oferowany przez energooszczędne rozwiązania dla HVAC i instalacji. Holger Saal z Kyoobee Tech podzieli się swoją wiedzą na temat przyszłej technologii ATMP (Produkty lecznicze terapii zaawansowanej).
Drugi dzień programu konferencji zostanie w tym roku zorganizowany przez Międzynarodową Konfederację Stowarzyszeń Kontroli Skażeń (ICCCS). Jednym z prelegentów jest Conor Murray, przewodniczący ICCCS („Przyszłości kontroli zanieczyszczeń” i „Globalne wyzwania w pomieszczeniach czystych w zakresie zarządzania energią”). Głos zabierze także Matts Ramstorp w wykładzie pt.
„Odzież w przyszłych pomieszczeniach czystych klasy B” oraz Hasim Solmaz, ekspert i sekretarz generalny ICCCS opisując „Nowy Załącznik Nr 1 GMP + Strategia kontroli zanieczyszczeń”.
Więcej nt. konferencji pod linkiem:
www.cleanzone.messefrankfurt.com/programme
Strona targów:
https://cleanzone.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html